adetim 30 gün sürüyor, normalde adetim

mrb hocam adetm 30 gün sürüyo normalde adetim 6 7 mayısta olması gerekiyo ama ben nişanlımla 2 mayısta birlkte oldum dısarı bosaldı fakat zevk suyundan korkuyorum adet belirtilerimde var ama 1 2 gün gecikti.lütfen yardımcı olun..

Tahlil.com Cevabı : Gecikmesi bir haftayı geçerse bir test yaptırmanızda fayda var.