2.5 ay oldu mide bulantım yok ama göğüslerim acıyo

merhaba 22 yaşındayım bakireyim ve adetim düzensiz yaklaşık 2.5 ay (16.02.2023) önce erkek arkadaşımla ikimizin üstünde iççamaşırı varken bir şeyler yaşadık fakat sonra popom azıcık görünecek şekilde sıyırıp sırtıma boşaldı peçeteyle sildik fakat rahat edemediğim icin banyo yaptım ve biz farklı şehirlere dağıldık eve geldiğim günün ertesi günü regli oldum o günden sonra da hiçbir erkekle görüşmedim bu süreçte karın kısmımda ağrılar olmaya başladı bir süre sonra regli de olmuştum ve ağrı da gitmişti içim rahat etsin diye ilişkiden 1 ay sonra ( 17.03.2023) hamilelik testi yaptım negatif çıktı ve ağrı falan hiçbi şey kalmadı stresten olduğunu düşündüm çünkü ondan sonraki süreçte hiçbir şeyim kalmamıştı sonra 2.ayında yine regli oldum ve iki reglimde acılıydı ama 2.ci regli birinciye göre daha kısa ve az miktarda sürdü ve geçen gün göğüslerim ağrımaya ve bana öyle geliyomuş gibi hissediyorum ama kahverengileşmeye başladı bunun nedeni nedir? ve bu süreçte hiç mide bulantısı baş dönmesi yaşamadım. ne yapmam lazım hamile miyim

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar, anlattığınız şekilde hamilelik mümkün değildir, zaten ilişkiden 1 gün sonra adet olmuş olmanız da ilişki sırasında ovulasyon döneminizde olmadığınızı gösteriyor, ancak edet düzensizliğiniz olduğunuzdan bahsetmişsiniz, bu konuda kadın hastalıkları uzmanına muayene olmanızı öneririm, hamilelik söz konusu değildir.

Sağlıklı günler dilerim.