28 yasinda bir bayanım carpinti kilo alma sac dokulmesi sinirlilik oldugu icin tiroid testi yaptirdim nodulumde var

28 yasinda bir bayanım carpinti kilo alma sac dokulmesi sinirlilik oldugu icin tiroid testi yaptirdim nodulumde var ama daha ultrason ile bakilmadi test sonuclarim t3 3.34 referans 2.3 4.2 t4 1.3 referans 1.0.1.7 tsh 1.55 referans 0.27 4.2 anti tpo 17.28 referans 34 anti tg 56.21 referans 115 ne yapmam gerekiyor

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçlarını normal olarak yorumluyoruz.
Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.