3 gün önce kene ısırdığını fark ettim telaşla birkaç kere dokundum ?

3 gün önce kene ısırdığını fark ettim telaşla birkaç kere dokundum hastaneye gidene kadar hayvan kendini bıraktı. Hastanede ilk kan tahlilinde bütün değerler normaldi. 48 saat sonra tekrar gittiğimde eos% 3,5 mono# 0,9 mono% 10,6 çıktı. Doktor birşey yok dedi. Bu değerlerin yüksek çıkması normal mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir sorun görülmüyor