3 sene önce yazıları eksik yazardım istemsizce bazen kelimeleri yazmaz bazen harfleri yazmazdim şimdi ise konusmamda kelimeleri ya yanlış söylüyorum ya eksik yada harfleri yutuyorum

Hocam merhaba ben 3 sene önce yazıları eksik yazardım istemsizce bazen kelimeleri yazmaz bazen harfleri yazmazdim şimdi ise konusmamda kelimeleri ya yanlış söylüyorum ya eksik yada harfleri yutuyorum bazi eşyaları gösterip isimlerini unutuyorum biri hatırlatana kadar stresten olabilir mi

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda nöroloji ve/ veya psikşyatri bölümlerinden birine muayene olmanızda yarar var.