30 saat sonra ertesi gün hapı kullandık fakat 2 tane olan hapın 1 tanesini kullanmış.

Ayni gün içinde 2 kere surtunerek cıplak şekilde bırlıkde olduk 2sındede kendı uzerıme bosaldım..pecete ıle ıyı temızlemedım 2. surtunmeye baslarken acaba sperm deymısmıdır dıye korkuyorum ve 30saat sonra ertesı gun hapı kullandık fakat 2 tane olan hapın 1 tanesını kullanmıs hamılelık rıskı nedır

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik riski çok düşük ama adette gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.