14 martta yaşanmış bir ilişkinin gebeliği şimdi idrar testinde çıkar mıydı?

14 marrta yaşanmış bir ilişkinin gebeliği şimdi idrar testinde çıkarmıydı. biri tarlusol ile iki kere adet oldu ama biz üstüne görmeden korkuyoz. 6 mayısta kan 0,1 çıktı ,. şimdide idrar testleri negatif çıkıyor. hocam psıkolojım bozuluyo kesin gebe olmadığımı nasıl anlıyacam lütfen yardım et

Tahlil.com Cevabı : Testleriniz negatif çıkmış. Hamile değilsiniz.