37 haftalık gebelik mümkün mü?

Hocam merhaba,her ay düzenli regl oluyorum,en son ekim ayında iliskim oldu,ondan beridir baska bir iliskim olmadı ancak fotoğrafta göründüğü üzere karnımda bir sişlik var gibi,bu normal bir göbek midir,yoksa 37 haftalık bir gebelik mümkün müdür.Yani 37 haftalık bir gebelik olsa böyle mi görünürdü,yoksa yağlanmamı göbekleşme mi var.Acil cevaplarsaniz sevinirim.Teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar. İlişkiden sonra düzenli regl olmanız zaten hamile olmadığınızın en önemli kanıtı.
Gönderdiğiniz resimde de hamilelik düşündüren bir durum veya şüphe yok. Kilo almanıza bağlı karın bölgenizde genişleme olmuş.Kesinlikle hamile değilsiniz. 37 haftalık bir gebelik de mümkün değil. Sağlıklı günler diliyorum.