4 kat kıyafet üzerinden geçen zevk suyu hamile bırakır mı beni?

Erkek arkadaşımın üzerinde eşofman ve iç çamaşırı vardı benim de üzerimde pantolon ve iç çamaşırı vardı sürtünmeyle birlikte olduk. Bana boşaldığını söyledi ama 4 kat kıyafet olduğu için bana bulaşmadı spermi. Ancak zevk suyunun pantolon ve ic çamaşırımdan geçerek kasığıma geldiğini hissettim vajinama temas etmedi ama vajinadan uzakta yerlere bulaştı ama vajinaya temas etmedi diye hatırlıyorum.4 kat kıyafetten geçen zevk suyu hamile bırakır mı?Lütfen yardımcı olun sonra o bölgeyi bol suyla temizledim 11 12 saat sonra ella hapı kullandım her ihtimale karşı hicbir belirti yaşamadım yan etki olarak. Ve şu an adetim 4 gün gecikti hamile miyim lütfen yardımcı olun cok acil dönüş yapar mısınız.

Tahlil.com Cevabı :

Anlattığınız gibi bir beraberlik sonrası gebelik olasılığı mümkün değil. Her adet gecikmesi de gebelik nedenli olmaz. Kullandığınız ertesi gün hapı da buna yol açmış olabilir.
4 kat kıyafet ile kurulan bir ilişki sonrası da hamilelik ihtimali asla yoktur.

İçinizi rahat tutun, bu tür bir beraberlikle hamilelik olmaz. Bu tür hamilelik ihtimali olmayan ilişkilerde ertesi gün hapı kullanmanın da pratik bir faydası yoktur.