6 hfta 5 gunluk hamileyim anti rubella lgG 421.6 lgm 0.7rnanti toxoplazma lgm 2.1 tekrar calisildi

6 hfta 5 gunluk hamileyim anti rubella lgG 421.6 lgm 0.7rnanti toxoplazma lgm 2.1 tekrar calisildi yaziyorrnanti toxoplazma lgG 551. ilgili bolume sevk etti doktor ama randevum 4 gun sonra. cokmu ileri seviye bebege gecmis olabilir mi iki yasinda oglum emiyordu 5gun oldu ayrilali onada gecmismidir sutle

Tahlil.com Cevabı : Toxo Avidite testi, geçirilmiş Toxo enfeksiyonun yeni bir enfeksiyon veya daha önceden geçirilmiş bir enfeksiyon olup olmadığı konusunda önemli bilgiler vermektedir.
Doktorunuz bu testi isteyebilir.

Toxo avidite testi nedir?