9 aylık evliyim korunmadan ilşkiye giriyoruz cocuk istiyoruz düzenli her ayın 9 adet oluyorum bu ay adetim gecti?

mrb 9 aylık evliyim korunmadan ilşkiye giriyoruz cocuk istiyoruz düzenli her ayın 9 adet oluyorum bu ay adetim gecti 12 gün 4 günde kan testi yaptırdım gebelik yok denildi 12 günde yaptrdım tekrar yok denildi normalmi bu durum usrasyona girmem gerekirmi

Tahlil.com Cevabı : Her adet gecikmesi, gebelik nedeniyle olmaz.Adet gecikmesinin bir çok nedeni olabilir, aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/adet-gecikmesi-nedir-gebelik-disi-adet-gecikmesi-10-nedeni