Sevgilimle 1 hafta once surtunme yolu ıle ılıskıye gırdık ve vajınasının ustune bosaldım?

Sevgilimle 1 hafta once surtunme yolu ıle ılıskıye gırdık ve vajınasının ustune bosaldım ama tam olarak değil göbek bölgesıne fakat bosalmadan sonra bir müddet daha surtunmeye devam ettık bu esnada sperm gırmıs olabilir vajınanı ıcerısıne fakat hemen sonra kuru mendıl ıle sıldık ama kız arkadasım da sole bir durum vardı adet donemı aynı gune denk gelıyordu ve engel olmasın nıye novalgın ısımlı hapı ıctı ve hala 1 haftadır adet goremedı sızce rısk nedır yoksa haptan dolayı mı?

Tahlil.com Cevabı : Az da olsa bir şekilde gebelik riski var. Bir kaç gün daha adet olmazsa tedbiren gebelik testi yaptırsın arkadaşınız.