9+5 gunluk hamileyim.kese altında kanama alanım mevcut.istirahat ve progestan kullanıyorum.bebek gelisiminde bir sorun yok.bu kanama ne kadar daha devam edecek.

Iyi gunler 9+5 gunluk hamileyim.kese altında kanama alanım mevcut.istirahat ve progestan kullanıyorum.bebek gelisiminde bir sorun yok.bu kanama ne kadar daha devam edecek.kanamam oldukca endiseleniyorum.tesekkurler.

Tahlil.com Cevabı : Geçmiş olsun.Bu konuda en doğru bilgiyi muayenenizi yapan doktorunuz vermelidir.