Acil lütfen.Hamile olabilir miyim?

İlk ilişkim.adetimden 30 gün sonra ilişkiye girdim içine boşalma olmadı ayırıca pen*si temizleyerek yaptık . ilişkiden 3 saat sonra kan geldi adet kanaması mıdır? Zaten adetimin gelmesinde bekliyordum hocam. Bu yoksa kızlık zarı kanaması mı . 5 gün sürdü .Kokuluydu bunlara rağmen olasılık varmı .çok korkuyorum . Bir de vajina da hafif yanma var ve sarımsı akıntı var sizce neden?

Tahlil.com Cevabı :

Muhtemelen adet kanaması görmüşsünüz.Zaten kanamanın adet döngünüze de uygun olduğunu ifade ediyorsunuz.Adet kanaması 5 gün sürebilir bu olağan ama kızlık zarı kanaması 5 gün sürmez.Ve kokusuz olur.
Bu nedenle anlattığınızdan adet kanaması  geçirdiğinizi anlıyorum.
İçinize boşalma olmaması, temizlik yapmanız ve ilişkinin hemen ardından adet kanaması görmüş olmanız hamilelik olasılığını ortadan kaldırıyor.Vajinada hafif yanma ve sarımsı akıntı ise olağan değil. Muhtemelen vajinal bir enfeksiyona bağlı bu şikayetler. Bu yönde tahlil ve tahlil sonucuna göre de ilaç tedavisi olmanız gerekir eğer akıntı şikayetiniz devam ederse.
Bu tür ilişkilerde hamilelik riski ve enfeksiyon olasılığını en az indirmek için erkek arkadaşınızın kondom kullanması en güvenilir yol olacaktır.

Sağlıklı günler dilerim.