Adet gecikmem oldu idrarda gebelik testi yapdım negatif çıkdı beş gün sonra yine idrarda gebelik tes

Adet gecikmem oldu idrarda gebelik testi yapdım negatif çıkdı beş gün sonra yine idrarda gebelik testi yapdım yine negatif çıkdı bir haftadır kasıklarım ağrıyor adet olamıyorum sizce hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası beklenen adet tarihinde gecikme yaşanması durumunda yapılan gebelik testleri genellikle doğru sonuç veriir. Adet gecikmesi başka nedenlere bağlı olarak da görülebileceği için bu durumun devam etmesi halinde bir kadın doğum doktoruna başvurmanızda fayda var