Adet gördükten 1 2 gün sonra siyah kahverengi bir akıntı yaşadım ama adet gördüm gebelik ihtimali var mı?

Adet gördükten 1- 2 gün sonra siyah kahverengi bir akıntı yaşadım ama adet gördüm gebelik ihtimali var mı

Tahlil.com Cevabı :

Normal adet kanaması gören birinin gebelik riski bulunmaz. Akıntınız muhtemelen kahverengidir ve  bu akıntı kadınlarda sıklıkla görülebilmektedir. Bu durum bir çok nedene bağlı olarak yaşanabilmektedir. Şİkayetleriniz devam eder ise bir kadın doğum doktoruna muayene olabilirsiniz.
Ayrıntılı bilgiye için linkitıklayınız