Adet söktürücü kullandım kullanırken adet oldum hamilelik var mı olsaydı adet sökücü ise yarar mıydı

Adet söktürücü kullandım kullanırken adet oldum hamilelik var mı olsaydı adet sökücü ise yarar mıydı ?

Tahlil.com Cevabı : İlaç işe yaramış ve adet olmuşsunuz.Ancak bu ilaçları doktor kontrolü dışında kullanmayınız. Eğer gebe olsaydınız bebeğe bazı yan etkileri olabilirdi.Gebe olsaydınız adet olmanız beklenmezdi.