Adetim 10 gün gecikti bugün doktora gittim duvarın kalınlaştığını söyledi kan testi yaptırdım beta hcg 67.18 çıktı

 Adetim 10 gün gecikti bugün doktora gittim duvarın kalınlaştığını söyledi kan testi yaptırdım beta hcg 67.18 çıktı bunlardan öncede idrar yaptırmıştım ondada çift çizgi çıkmıştı ama doktorum 2gün sonra bidaha kan testi yapalım dedi sizce hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı : Evet hamilelik bulgusu