Biz erkek arkadaşımla çıplak bir şekilde sürtündük ama ilişkiye girmedik. zevk suyu geldi sürtünürken ama içime girdimi bilmiyorum

Merhaba. Biz erkek arkadaşımla çıplak bir şekilde sürtündük ama ilişkiye girmedik. zevk suyu geldi sürtünürken ama içime girdimi bilmiyorum..Boşaldı ama içime boşalmadı. boşaldıktan sonra temizlendi sonra tekrar sürtünme yaşadık acaba hamile kalmış olabilir miyim.

Tahlil.com Cevabı : Çok düşük ihtimal, bu konuda sitemizde yayınlanmış yazılarınızı okumanızı öneriyoruz.