Adetim 10 gun geciktiği için gebelik testi yaptım. Fakat referans çizgisi yok denecek kadar solukken sonuç çizgisi gözüküyordu. Ne yapmam gerekli şu an?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda en doğrusu bir de kanda Beta HCG testi yaptırarak gebelik durumu hakkında daha net bilgi almak olacaktır.Kanda gebelik testi idrar testine göre çok daha güvenilirdir.