Adetim 8 gün gecikti.Hamile olabilir miyim?

Merhaba iyi günler erkek arkadaşımla sürtünme şeklinde ilişki yaşadık ikimizde de kıyafet vardı prezervatif vardı ama herhalde yırtıktı bacağıma boşaldı eşofmanıma geçmiş gittim değiştirdim ama içimdeki boxerı çıkarmadım ıslanmamış diye o gün adettim ped külot boxer vardı bu şekilde hamile kalma değil mi? Bir de prezervatif takılı halde erkek arkadaşımı elimle boşalttım bundan sonra kendime dokunsam bir şey olur mu adetim 8 gün geçikti adet takvimim bu şekilde 45 34 36 33 36 40 35 38 41

Tahlil.com Cevabı :

Merak etmeyin yazdıklarınıza ve yaşadığınız ilişkiye göre hamilelik ihtimali bulunmuyor.Adet döngünüzde zaten bir düzensizlik de var.Hamilelik endişesi ve bunu kafaya takmanız beraberinde stresi de getirir.Stres de adet döngüsünü olumsuz etkiler ve adetinizi geciktirebilir. Bu nedenle normal hayatınıza dönün hamilelik ihtimali olmadığını bilerek adetinizi bekleyin.

Erkek arkadaşınızın prezervatifle boşalması sonrası kendinize dokunmanızla da hamilelik olmaz merak etmeyin.