Adetim bittikten 3 veya 4 gün sonra ters ilişki yasadim ve arkadan ilişkiden 2 gün sonra iç camasirimda yine adet gibi kahverengi kirmizimsi renk vardı

Adetim bittikten 3 veya 4 gün sonra ters ilişki yaşadim ve an*l ilişkiden 2 gün sonra iç çamaşırımda yine adet gibi kahverengi kırmızımsı renk vardı baya. acaba bu neden olmuştur böyle kısa süre içerisinde tekrardan adet olmam normal mi çok korkuyorum

Tahlil.com Cevabı :

Ters ilişki diğer adıyla da arkadan ilişki ile hamile olunup olunmayacağı, olunursa da hangi şekilde hamile olunacağı  konusu oldukça sık merak edilen bir konudur.
Öncelikle merakınızı giderelim. an*l ilişki (arkadan ilişki)  ile hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.

Meninin yani spermlerin makattan çıkıp  vajina ile temas etmesi veya vajina ağzından içeri girmesi ile ancak hamilelik ihtimalinden söz  edebiliriz.
Önceden de belirtiğimiz gibi bu da gerçekten çok düşük bir ihtimaldir.
Bu tür bir şüpheniz var ise, meninin vajinaya temas etmesi söz konusu isetedbiren adetinizde de en az 1 hafta gecikmesi kaydıyla içiniz de rahat olsun diye test yaptırabilirsiniz.

Konuya dair Tahlil.com'da yazılmış yazılar ve benzer soru ve cevapları okumak için tıklayınız....

Ters ilişki veya benzeri ilişkilerde hamilelik olasılığına dair uzmanlarımızın yazdığı yazıları aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz...

Hamilelik ihtimali hangi tür ilişkilerde bulunmaktadır?