Adetime 11 gün kala Beta HCG yaptırdım.Beta HCG 0,718 çıktı.

Hocam merhaba 22 yaşındayım adetime 11 gun var kanda hcg 0.718 cikti referrans 0.5 hamile olma ihtimali veya şansım olabilirmi yukselebilirmi yardmci olrsanz çok mutlu olurum gebe kalmak çok istyrm lütfen cvp

Tahlil.com Cevabı :

Gebelik testini önerilen süreden erken yaptırmışsınız.

Gebelik testinin ne zaman yapılacağına dair Tahlil.com'da bir bilgilendirici yazımız yayınlandı.
.Aşağıda bu konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Gebelik testi ideal olarak ne zaman yapılmalıdır?