Adetime 2 gün var kahverengi akıntı geldi surtunerek ilişki yaşamıştim hamile olabilir miyim lütfen yardımcı olur musunuz

Tahlil.com Cevabı : Bu tarz ilişkilerde gebelik riski yok denecek kadar azdır. Ancak herhangi bir şekilde vajinaya sperm hücresi teması söz konusu ise adet gecikmesi yaşarsanız veya bu kanama normal adet kanamasına dönmez ise bir gebelik testi yapa bilirsiniz.