Demir bağlama testi aralığında da yüksek çıktı referans aralığı 155-355 iken benimkisi 376 hastalık belirtisi olma htimali ne kadar yüksek?

20 yaşındayım homosistein testi yaptırıp değer aralığı 19 çıktı referans aralığından yüksek ne gibi hastalık belirtiisidir?Demir bağlama testi aralığında da yüksek çıktı referans aralığı 155-355 iken benimkisi 376 hastalık belirtisi olma htimali ne kadar yüksek?

Tahlil.com Cevabı : Homosistein yüksekliği normal bir durum değildir.Aşağıda bu konuya dair yazımızı okumanızı öneririz.
Homosistein yüksekliği nedir?