Adetimin 22.günü gümü progesteron testi yaptım durumunu yorumlar mısınız ?

Adetimin 22.günü gümü progesteron testi yaptım durumunu yorumlar mısınız ? Tahlil sonuçlarım progesteron sonuç:11, 58 foliküler faz:0, 2 -1,5 ovulasyon faz: 0, 8 -3 lüteal faz:1, 7 -27 postmenepoz:0, 1-0, 8

Tahlil.com Cevabı : Yumurtlamanın olduğunu gösteriyor progesteron testi sonucunuz.