Anti HBS değerim pozitif +1000 olarak görünüyor yani bi şekilde bağışıklı olduğum görünüyor bu arada diğer hepatit verileri negatif

Anti HBS değerim pozitif +1000 olarak görünüyor yani bi şekilde bağışıklı olduğum görünüyor bu arada diğer hepatit verileri negatif ancak, benim taşıyıcı hepatit b olan bir nişanlım var ve bunun bana geçme durumu olabilir mi ? çünkü oldukça kolay bulaştığını okudum

Tahlil.com Cevabı : Antikorunuz bulunduğundan bu durumda bulaşmadan söz edilmez.