Adetine daha vardı korkuyoruz hamilelik şüphesi ?

Arkadaşımla yüzeysel ilişki sonucunda dışarı boşalma oldu her ihtimale karşı 24 saat içerisinde 2 adet ertesi gün hapı aldı.3 saat içerisinde çok az miktar istifar etti.Fakat yan etkieri 3 gün sürdü.İlişkiden 17 gün sonra idrar testi negatif çıktı.Adetine daha vardı korkuyoruz hamilelik şüphesi ?

Tahlil.com Cevabı : Bu tür ilişkilerde hamile kalma ihtimali düşüktür.