Zevk suyuyla hamile kalınır mı?

2 gün önce sevgilmle seviştik ve zevk suyumuz geldi ve sildik biraz vajinama sürttü ve yine ikimizinde zevk suyu gldi snra ben internettn zevk suyuyla hamile kalınır mı gibi şylere baktm ama birnde çok az ihtmal diğerndede hamile kalma olasılığı çok yüksktir yazıyodu ne yapabilirm yrdımcı olun ltfen

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyunda az da olsa sperm bulunma ihtimali vardır ama hamile bu şekilde ilişki ile hamile kalma riski çok düşüktür.