aıds hakkında bilgi - 2

Merhaba Hocam;Benim 2018 yılında şüpheli bir ilişkim oldu 09/07/2018 tarihinden bugüne kadar defalarca test yaptırdım negatif değerler normal ama henüz üstümden bu psikilojiyi atamadım 13/10/2021 tarihin de dahil testler yaptım artık yeter mi bundan sonrası için sorun sıkıntı var mı 3 yıldır düşünmekten yoruldum lütfen beni aydınlatır mısınız? son testim ektedir.

Tahlil.com Cevabı :

İyi günler, test sonuçlarınızı inceledim, tamamen normal, şüpheli ilişki üzerinden 6 ay-1 yıl geçtikten sonra yapılan testler normal ise artık bir sorun yoktur, sizin durumunuzda neredeyse üzerinden 3 yıl geçmiş, yeniden test yaptırmanıza gerek yok, artık içiniz rahat etsin, geçmiş olsun.