Yolk Sac Kesesi Norma lmi

Merhaba bugün ultrasona girdim. Kalp atisinin normal olduğunu söyledi doktor ama benim aklıma takılan yolk kesesi sizce orani buyukmu

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba haberler iyi. Kalp atışlarının duyulması gebeliğin sağlıklı ilerlediği yönünde. Yolk kesesi ultrason görüntüsü ve büyüklüğü konusunda da bir sorun görülmüyor. Şu an için gebeliğin tadını çıkarın ve takibinizi yapan doktorunuz görüş ve önerileri doğrultusunda hareket edin. Bu aşamadan sonra size gebeliğinizin seyri konusunda en doğru bilgiyi ultrason ve jinekolojik muayene takiplerinizi yapan doktorunuz vermelidir.Sağlıklı bir gebelik diliyoruz size. Sağlıcakla kalın.