Amorf başlı spermler dikkati çekmektedir.

sperm morfoloji değerlendirme.ejekülat mauyenesi.volüm:4.5likefaksiyon:30dkvizkozite:normalagglütinasyon:yokph:7.8sperm sayısı:2,9*milyonmolalite:%51ileri harketli hızlı sperm :%20ileri harketli hızlı sperm sayısı:0,2*milyonyuvarlak hücre:0,2*milyonMorfoloji:normal %0(burayı çok merak ediyoruz)dikkat çeken durumlarSDI: %12 iyi prognoz.Nrmal Morfoloji: >%14 fertil>%4->%14 subfertil-A<%4 subfertil-Börnek morfolojisi incelendiğinde amorf başlı spermler dikkati çekmektedir.normal spermim yok mu?

Tahlil.com Cevabı : Spermlerinizde biçim bozukluğu var.Ayrıca sayısı da az.Bu da çocuk olması yönünde problem yaratabilir.Bir üroloji uzmanına muayene olmalısınız.Başka tetkikler de isteyebilir.