Ana ıfa testi

Bir anormallik yok derken yani sonuçlarımda sıkıntı yok değil mi hocam ikincisi ANA IFA test sonucum 1/100 negatif çıktı hocam sağlıklı kişilerde negatif mi pozitif mi çıkması önemli anti dsdna negatif <100 pozitif > 100 böyle çıktı sonucum hocam....test

Tahlil.com Cevabı :

İçiniz rahat olsun.Değerleriniz normal, bir hastalık yok.Geçmiş osun... test