Tiamin referans değeri

Annem 75 yaşında psikolojik ve mental sorunları var, demans değil,Dr timanine baktirmami istedi.sonuc nedir anlamadim referans araligi yok

Tahlil.com Cevabı :

Annenizin B1 yani tiamin değeri normal aralıklarda çıkmış B1 vitamini referans değeri 74-222 nmol/L arasındadır.Annenizin tahlil sonucunda problem yok.Geçmiş olsun.