Anti HAV IgM 0.17 (Negatif)rnANTI HBC IGG 0.13 (Negatif)rnrnBu iki değerim de negatif ama düşük çıkmış önlerinde düşük işareti vardı

Anti HAV IgM 0.17 (Negatif)rnANTI HBC IGG 0.13 (Negatif)rnrnBu iki değerim de negatif ama düşük çıkmış önlerinde düşük işareti vardı tahlil raporunda. Bunlar neden böyle olabilir endişelenmeli miyim hocam ?

Tahlil.com Cevabı :

Bizlere sorduğunuz tahlilleri inceledik, Tahlil sonuçlarınız normal.Herhangi bir problem veya sorun görülmüyor tahlil sonucunuzda.Bu testlerin normalde de negatif olması beklenmektedir.