Sizce beta HCG değerim artar mı?

Öncelikle anne olmayı cok istiyorum ayrıca duzenlı regl yasıyorum..sorum sudur, ekimin 14 ünde yumurtlama oldu.. Ve ben cok sabırsız olduğum için ayın 20 sinde erken kan testi verdim sonucu 2.1 cıktı aradan 4 gun gectı ve bugun ayın 24 ü.. Regl tarihinde 1 veya 2 si oluyorum sizce beta hcg degerim artar mı? Cok ta heyecanlıyım stres mi yapıyorum ve her ay takıp ediyorum gunlerımı artık

Tahlil.com Cevabı :

Gebelik testini önerilen süreden erken yaptırmışsınız.

Gebelik testinin ne zaman yapılacağına dair Tahlil.com'da bir bilgilendirici yazımız yayınlandı.
.Aşağıda bu konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Gebelik testi ideal olarak ne zaman yapılmalıdır?