ANTI TOXOPLAZMA IGG (KEMILUMINESANS VEYA BENZERI) >250 (Pozitif)

ANTI TOXOPLAZMA IGG (KEMILUMINESANS VEYA BENZERI) >250 (Pozitif) IU/mLnormal deger < 6.5 dur.bes haftalık hamileyim.tehlıkelı bır durum varmı?

Tahlil.com Cevabı : Toxoplasma IG G pozitifliği ile birlikte IG M pozitifliği de olursa,gebelik için problem olabilir.Sizde sadece IG G pozitifliği varsa sorun yoktur.