Kan testinde esrar ve sentetik uyuşturucu kullandığım belli olur mu?

Yarin kan sayim testine giricem esrar ve sentetik uyusturucu ictigim belli olurmu ?

Tahlil.com Cevabı : Uyuşturucu taraması için yapılan bir test değilse belli olmaz.Ama bu tür zararlı maddeleri tüketmemenizi öneriyoruz.

b*********** :

ben 3 hafta önce esrar kullandım. kan testinde çıkarsa yasal işlem yapılırmı

Cevap:

Uyuşturucu yönünden çalışılan ve yasal merciler tarafından istenilmiş testlerde çıkarsa, tabii ki yapılır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.