Ayın 13 14ü gibi adet olmasını bekliyorduk adet belirtileri var ama

kız arkadaşımla 12mayısda sürtünerek ilişki yaşadım. Boşalmalar prezervatife oldu her zaman ama bulaşmalardan şüpheleniyoruz. Kız arkadaşım hep bir hafta önceden adet olur. En son 20nisanda adet olmuş. Ayın 13 14ü gibi adet olmasını bekliyorduk adet belirtileri var ama olamıyor, sizce hamilemi?

Tahlil.com Cevabı : Bu tür ilişkilerde hamilelik ihtimali düşüktür ama yok denemez. Beklenen adet tarihinden bir hafta ya da üstünde süre geçerse test yaptırabilirsiniz.