ağızdan ilişki yaptım bayana, HIV yönünden risk var mıdır?

Hocam 9 Ekimde Korunmalı ilişkim oldu sadece partnerime yani bayana ağızdan yaparken korunmasızdım ağızdan Yaptımda Sayılmaz 3sn veya 5sn lik birşeydi daha sonra 1 ay sonra Hıv 1/2 Testi Yaptıdım Sonuc Negatif Cıktı Bulaşma Oranı var mıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Bu tür ilişkilerde nispeten bulaş ihtimali düşüktür.Ancak yok da diyemeyiz.İçiniz rahat olsun diye 3. ayda testi tekrralatabilirsiniz.