Bayan arkadaşımla ağızdan ilişki yaşadım ve ağzında topladığı spermleri ilişkiden sonra vajinasından akıttığından şüpheleniyorum, hamile kalır mı?

 Bayan arkadaşımla ağızdan ilişki yaşadım ve ağzında topladığı spermleri ilişkiden hemen sonra yanından ayrıldığım için muhafaza edip vajinasından akıttığından şüphe duyuyorum. kişinin bu şekilde hamile kalma ihtimali varmıdır? varsa eğer 10 gün oldu hamileliği nasıl engellerim. tesekkürler

Tahlil.com Cevabı : Arkadaşınız bu tür bir şey yaparsa hamilelik ihtimali az da olsa söz konusu olabilir ama bu kadar güven duymadığınız biriyle bu işlere girişmeyin o zaman