Belirtiler sebebiyle Gonore teşhisi konuldu, ancak başka bir hastalığın bezer belirtileri olabilir mi?

Gonore  bugün belirtiler nedeni ile doktora gittim ve gonore teşhisi koyuldu. Ama kesinlikle tek eşliyim ve kız arkadaşımda yapılan testler negatif. Suçlu duruma düştüm. Aynı belirtileri gösteren başka bir sebep olabilir mi ? kendimi kültür testi ile aklayabilirmiyim ?

Tahlil.com Cevabı : Gonore tanısı mikrobiyolojik yöntemlerle konulur.Üratral akıntıdan alınan öneğin kültürünün yapılması ve/veya mikroskopik olarak incelenmesiyle.Bu tür bir tahlil yapıldı mı, yapıldıysa sonuçlarını gönderin bize....