Adet tarihinde düzensizlik var ama adet oluyor. Hamilelik ihtimali var mı?

Sevgilimle 15 hafta önce ilişkiye girdik vajinasının üstüne zevk suyu geldi. O günden itibaren 4 kez adet oldu. Bir tanesi gecikmeli. 3. Ayda 8 gün ama zaten düzensiz adeti var geçen normal zamanda da 10 gün gecikmişti. Sizce hamilelik ihtimali var mı?

Tahlil.com Cevabı : Dediğiniz gibi tarihlerde bir düzensizlik olsa da her ay adet gördüğünüz için hamilelikten söz edemeyiz.