Nışanlım belime bosaldı peçeteyle sildik sonra hemen yıkandım camasırım da vardı sizce hamile miyim?

 Lutfen cevap verın nışanlım belime bosaldı peçeteyle sildik sonra hemen yıkandım camasırım wardı ama yıkarken belki temas olmustur birde camasırım varken surtundu cok korkuyorum ...pko var birde bende zaten adetlerım duzensiz.....3 gun ıcınde ertesi gun hapı alsam faydası olur mu

Tahlil.com Cevabı : Vajına içerisine boşalma olmadığı sürece hamilelik çok düşük ihtimal.

e********* :

Arkadan kıyafetler varken surtunduk . Boşalma oldu. Sonra sevgilim sırt tarafına doğru bi ıslaklık olduğunu soyledi. Daha sonradan 2-3 saat sonra karnı ağrıdı. Hamile olma ıhtımalı ve olaydan 2-3 saat sonraki karın ağrısı hamilelik belirtisi mi

Cevap:

Bu kadar bilgisiz olduğunuz bir konuya lütfen girişmeyin bir daha.Yaşlarınızın da küçük olduğu belli. Bizden uyarması, böyle hamilleik falan olmaz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.