Ben sevgilimle yaklaşık 15dk sürtünerek ilişki yaşadım o esnada erkek arkadaşım boşalmadı?

en sevgilimle yaklaşık 15dk sürtünerek ilişki yaşadım o esnada erkek arkadaşım boşalmadı ama hafif ıslanmalar oldu benm zevk suyum da olabilir di çok şüpeliyiz bir de o ilişkiden 2saat sonra adet oldum hamile kalma riskim varmıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Hayır yok.

s********** :

Ben sevgilimle yaklasik 10 dakkika sürtünerek iliski yasadim ve sevgilim o sürtünmeden sonra baska bir tarafa bosaldi ve bir iki dakika sonra devam sürtünme yasandi bu durumda hamile kalma riskim varmidir ?

Cevap:

Bu şekilde hamileliğin oluşması oldukça düşük bir ihtimaldir. Adet gecikmesi yaşanırsa gebelik testi yaptırarak durumu netleştirebilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.