Son adet gunumun 33.gunu oldu ıdrar testı yaptım evde 2.cızgının cok sılık cıktıgını saatler sonra gordum ?

ıyı gunler son adet gunumun 33.gunu oldu ıdrar testı yaptım evde 2.cızgının cok sılık cıktıgını saatler sonra gordum .ardından dun kan testı yaptırdım sonuc 0.42 cıktı ve adet olacagıma yonelık hıcbır belırtı hıssetmıyorum .hamıle olma ıhtımalım olamazmı? çok ıstıyorum ayrıca adet olamama sebebı stres yapmam olabılırmı?

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'da tahlil yorumluyoruz.Tahlil sonucunuzda Beta HCG testi sonucunuz negatif. Yani hamile değilsiniz.Gebelik ihtimali için bir şey diyemeyiz.Adet gecikmenizin başka nedenleri de olabilir tabii ki.Bir kadın doğum uzmanına başvurabilirsiniz, bir hafta içinde adet görmezseniz.