Beni kene ısırdı. KKKA olmaktan korkuyorum. Ne önerirsiniz?

Merhaba.Hocam benim 23 nisanda istanbulda kene ısırdı ve 24 nisanda 1 gün sonra keneyi kolumda fark ettim ve hastanede aldırdım bugun (29nisan) doktora gittim sonuclarda birsey yoktu ama bazen korkuyorum be sıcaklık basıyor korkudanmıdr?Ben tükürük yoluyla arkadasımla ıletısıme gectım kkka bulasırmı?

Tahlil.com Cevabı : Ateş basması değil ölçülebilen ateş olması önemlidir.. 1 hafta ateşinizi takip etmenizi öneririz..