Beta hcg 27.2 çıktı acaba nedir?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeri az da olsa yüksek.Adetinizde kaç günlük bir gecikme sonrası tahlil yaptırdığınızı yazmamışsınız.Ultrason çekilmesi yararlı olabilir.

s************ :

ben pko hastasıyım 2 defa kimyasal gebelik geçirdim bebek rahme tutunamıyor nedeni ne olabilir

Cevap:

PKO yani polikistik over sendromu bir şekilde üreme hormonlarında dengesizlik yaratan bir hastalıktır.Sağlıklı bir gebeliğiniizin olmamasında tabii ki bu durum da etken olabilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.