Kiz arkadasim ilk once o bosaldi eline zevk suyum geldi parmaklari ile icerisine aldi hamile kalma orani nedir ihtimal varmi?

Kiz arkadasim ilk once o bosaldi eline zevk suyum geldi parmaklari ile icerisine aldi hamile kalma orani nedir ihtimal varmi

Tahlil.com Cevabı : Çok düşük bir ihtimal fakat adet gecikmesi olursa tedbiren gebelik testi yaptırabilirsiniz.