Beta hcg sonucum 42 cıktı hamilelik var mi?

Tahlil.com Cevabı :

Beta HCG değeriniz henüz çok yeni bir hamilelik olduğu yönünde bir bilgi veriyor.

Önümüzdeki günlerde bu değerdeki yükselme, örneğin 2 gün sonra tekrarlanan Beta HCG değerinde en az 2 kat artış hamilelik yönünden çok daha net bilgi verecektir.
Kesin hamilelik tanısı ise, yapılacak ultrason muayenesinde gebelik kesesinin görülmesi ile koyulacaktır.

Beta HCG değerleri ve buna göre tahmini gebelik haftasının hesaplanmasında dair merak ettikleriniz var ise aşağıdaki yazımızda ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

Beta HCG değerlerine göre tahmini gebelik haftası

Ş*************** :

Beta hcg testim 109 cıktı buna göre kaç haftalık hamileyim ve kasik ağrısı bel ağrım var şiddetli bi şekilde bu dönemde bu agrilar normal mi

Cevap:

Beta HCG değeriniz yüksek, bu da hamilelik lehine,ancak ultrason muayenesi ile de bunun önümüzdeki günlerde teyit edilmesi gerekmekte.Beta HCG değerleri ve buna göre tahmini gebelik haftasının hesaplanmasında dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Beta HCG değerlerine göre tahmini gebelik haftası

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.